- Aymek Mühendislik

Kurumsal

İstanbul da kurulan Aymek Mühendislik Makine elektrik Taahhüt firması gıda , ilaç , tekstil , kimya ,metal , otomotiv gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları şöyledir ;

Tesis taşınması ve kurulumu kapsamında işletmelerde bulunan çalışır vaziyetteki makine ve ekipmanların demontajı yapılarak yerleşim şema ve projelerine göre başka bir yerde montajı yapılmakta ayrıca üretime alınacak yeni makine ve ekipmanların montajı yapılarak çalışır hale getirilmektedir.

Aymek bu işlemleri karşılıklı taahhüt ve sözleşmeler kapsamında yerine getirerek gerçekleştirmektedir. Üretim proses makineleri ile proseslerin devamı olan ambalajlama , poşetleme , selefonlama , etiketleme gibi makine ve hatlar örnek olarak gösterilebilir.

Aymek , demontaj ve montaj sırasında ortaya çıkan ihtiyaca göre tüm bakım ve revizyon çalışmaları , alt yapı çalışmaları, borulama, ısıtma, soğutma ve havalandırma projelerinin yürütülmesini gerçekleştirmekte ayrıca teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunabilmektedir.

Makine ekipman mümessilliği, satış, satış sonrası servis ve yedek parça hizmetleri vermektedir. İkinci el makine alım, satım, revizyon ve danışmanlık hizmetleri faaliyetleri arasındadır.

Aymek, hizmet ve ürünlerinde kaliteden ödün vermeden sektörde emin adımlarla ilerlemeyi amaç edinmiştir.